Breussova masáž

Prázdny

Breussova masáž je jemná energetická masáž akupresurných bodov a chrbtice, ktorá uvoľňuje tlak na platničky, uvoľňuje napäté svaly i šľachy. Je to priama masáž chrbtice, preto sa veľmi dobre dopĺňa s Dornovou metódou, ale je vhodná aj samostatne pri bolestiach chrbtice, pri závažnejších stavoch, aj pri klasickej alebo inej masáži zameranej na chrbticu.

Táto technika regeneruje platničky a uľavuje od bolesti, nabíja chrbticu novou jemnou energiou. Po nanesení oleja sa oblasť chrbtice zakryje a klient relaxuje 15-20 min. Ľubovníkový olej prenikne svalstvom, svaly zmäknú a prekrvia sa, spazmy sa uvoľnia, olej prenikne až ku medzistavcovým platničkám.

Počas masáže dochádza k uvoľňovaniu medzistavcových platničiek – stavce sa posúvajú od seba, aby sa vytvorilo viac miesta pre platničky. Na túto masáž sa používa výhradne ľubovníkový olej, ktorý vyživuje platničky. Túto masáž odporúčame aplikovať aspoň 2x do týždňa.

Upozornenie: Ľubovníkový olej obsahuje hypericín, ktorý v kontakte so slnečnými lúčmi vyvoláva fotosenzibilitu (svrbenie, sfarbenie kože, zápal kože). Preto po Breussovej masáži s týmto olejom neodporúčame opaľovanie ani solárium, a to nasledujúcich 24 hodín po masáži!

Prázdny

REZERVáCIA

Rezervujte si svoj termín pohodlne online

Prázdny

adresa

Toryská 3
040 11 Košice

KONTAKT

NA OBJEDNÁVKY

Pondelok - Piatok
8:00 - 20:00

Prázdny

Copyright © 2023 revital. Ochrana osobných údajov. Webstránky na platforme ATK vytvorila Reklamná agentúra VIZUAL ®

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...