Mgr. Lucia Oravecová

Fyzioterapiou sa zaoberám od roku 2009, študovala som na IFBLR v Piešťanoch a neskôr na Lekárskej fakulte v Košiciach. V rámci skvalitňovania služieb svoje vzdelávanie neustále rozširujem na odborných školeniach a seminároch vo fyzioterapii, masážach, detoxikácii organizmu, tradičnej čínskej medicíne a rôznych alternatívnych metódach.

Revital som otvorila v roku 2012 v Leviciach a od roku 2018 som sa rozhodla presunúť svoje pôsobenie do Košíc. Náplňou mojej práce je poskytovanie služieb v oblasti zdravia a starostlivosti o ľudské telo, najmä o pohybový systém človeka.

Mali by sme si byť vedomí, že v prípade dlhoročných a neriešených zdravotných problémov sa môžu ťažkosti tzv. reťaziť. Znamená to, že ľudský organizmus je natoľko múdry, že si nefunkčnú jednotku nahrádza inou, ešte fungujúcou. Samozrejme ak sa problém opäť nerieši, začnú sa na tele objavovať a pribúdať ďalšie poruchy. Každý zdravotný problém a ochorenie má svoju príčinu, nedeje sa to bezdôvodne ani náhodne. Niečo nerobíme správne a je potrebné to zmeniť, v tom nám nepomôžu lieky ani operácia lebo problém sa skôr či neskôr môže objaviť znova, práve preto je dôležité odstrániť príčinu, eliminovať rizikové faktory a zabezpečiť prevenciu. V tomto procese Vám podávam pomocnú ruku so zárukou odbornosti a skúsenosti.

 

Vzdelanie

2006 – 2009
UCM Inštitút fyzioterapie,
balneológie a liečebnej rehabilitácie

2010 – 2012
UPJŠ Lekárska fakulta

2012 – 2016
1.škola tradičnej čínskej medicíny

Školenia

Klasická a športová masáž
Bankovanie
Mckenzie metóda
SM systém
Funkčná manuálna medicína
Dornova metóda a Breussova masáž
Thajská masáž
Reflexná masáž chodidla
Metamorfná technika

Skúsenosti

2009 – 2010
Nemocnica s poliklinikou Levice

2014 – 2017
Zdravá energia

2015 – 2017
Basketbalový klub Levickí Patrioti

2012 – 2018
REVITAL CENTRUM Levice